Dnevi etnografskega filma 2021

sreda, 3. marec 2021sobota, 6. marec 2021

Spletni servis Vimeo
DEF

Z veseljem sporočamo, da je program festivala DEF 2021 pripravljen! Zaradi epidemije novega koronavirusa bodo vsi filmi v času trajanja festivala od 3. do 6. marca dostopni brezplačno na spletni platformi vimeo.com/showcase/def2021. Ob filmih bodo na voljo tudi posnetki pogovorov z avtorji oz. avtoricami filmov. Informacije o zbranih filmih so objavljene v programu. Program je dostopen tudi v priponki.

Prijave za ogled filmov zbiramo preko prijavnice,  dan pred uradnim odprtjem festivala pa vam bomo posredovali geslo za dostop.

Vljudno vabljeni!

Miha Peče, vodja DEF in Alenka Černelič Krošelj, predsednica SED

Glavni pokrovitelj: Republika Slovenija Ministrstvo za kulturo

Soorganizatorji: Znanstvenoraziskovalni center SAZU, Inštitut za slovensko narodopisje / Research Centre of the Slovenian Academy of Sciences and Arts, Institute of Slovenian Ethnology