Dnevi etnografskega filma 2016

Videodokumentacija kulturne dediščine v produkciji neprofesionalcev

torek, 8. marec 2016sreda, 9. marec 2016, .00

Dvorana Zemljepisnega muzeja, GIAM ZRC SAZU

Vabimo vas na filmsko retrospektivo in posvet VIDEODOKUMENTACIJA KULTURNE DEDIŠČINE V PRODUKCIJI NEPROFESIONALCEV, ki bo potekal 8. in 9. marca v Dvorani Zemljepisnega muzeja GIAM ZRC SAZU, gosposka ul. 16, Ljubljana.

Prireditev po potekala v okviru prenovljenih DNEVOV ETNOGRAFSKEGA FILMA. Več informacij o programu najdete na spletni strani festivala.

Posebej bi želeli izpostaviti predavanje Saše Srećkovića, člana Evalvacijskega telesa za nesnovno dediščino pri Unescu, ki bo v torek ob 10.15h, in predpremiero filma _Od pera do vajkoža_, avtorjev Jožice Penič in Davorja Lipeja, ki se bo odvila v sredo ob 15.45h. Prireditev organizira ekipa DNEVOV ETNOGRAFSKEGA FILMA Slovenskega etnološkega društva v sodelovanju z Inštitutom za slovensko narodopisje ZRC SAZU.

Datoteke