Pohod na Vetrnik / Kozjansko

ponedeljek, 15. september 2008sobota, 6. september 2008, .00

6. september 2008

prihod v Kozje in ogled Kozjanskega sejma
Po ogledu sejma odhod proti Kroflovemu mlinu in ogled fotografske razstave Vladke Kobal, Rajhenburški trapisti.

Po ogledu razstave odhod na Vetrnik (načrtujemo pohod, zato prosimo, da ste primerno obuti, kdor pa poti ne bi zmogel, se lahko na vrh odpelje z avtom).

kosilo na turistični kmetiji Šoštarič

Po kosilu ogled Vetrnika in obisk Eko kmetije Podlesnik, kjer bo pogovor z dr. Vitom Hazlerjem (glej članek Mlin brez mlina v zadnji številki Glasnika SED).

Odhod domov po želji, možna pa je tudi nočitev v senu na Eko kmetiji Podlesnik.

Prijave do četrtka, 4.9.2008 na sed-drustvo@sed-drustvo.si ali na tel. 031 714 405.
V kolikor bo prijavljenih več udeležencev bomo organizirali avtobusni prevoz, sicer si prevoz do Kozjega organizirajte individualno.

Kosilo: divjačinski golaž ali običajno kosilo s sladico (cena je 6,00 EUR). Prosimo, da zaradi lažje organizacije svojo izbiro sporočite ob prijavi!

Vljudno vabljeni!