aaaaaaaaaaaaPoletna delavnica: etnološka dediščina v prostoru doline zgornje Kolpe in Čabranke

torek, 6. julij 2021nedelja, 22. avgust 2021

Spoštovane kolegice in kolegi, drage študentke in študenti, tudi letos se zaradi virusa javljamo nekaj kasneje, a s trdno namero, da ponovno izvedemo našo raziskovalno delavnico v obmejnem prostoru Hrvaške in Slovenije. Delavnica bo potekala predvidoma v času od sobote, 14. avgusta do sobote, 21. avgusta 2021, terensko delo se bo odvijalo od  9. do 16. ure, vsak večer bodo sledile različne spremljevalne prireditve, ki se jih udeležuje tudi ostala javnost, delavnice – letos tudi pletarska, filmske projekcije, predavanja, literarni in pripovedni večeri, ki se bodo odvijali v Plešcih in drugih krajih po dolini. Več informacij v pripetem vabilu.