Dnevi etnografskega filma 2020

ponedeljek, 9. november 2020nedelja, 15. november 2020, .00

Spletna platforma Vimeo
DEF: Vidiki vizualne etnografije v Sloveniji: Posvet s filmskim programom

Letošnji Dnevi etnografskega filma (DEF) se prestavljajo na spletno platformo Vimeo, ki bo javno dostopna med 9. in 15. novembrom 2020 na spodnji povezavi.

Več: vimeo.com

Zaradi zaostrenih razmer v drugem valu epidemije, se letošnji Dnevi etnografskega filma (DEF) prestavljajo na spletno platformo Vimeo, ki bo javno dostopna med 9. in 15. novembrom 2020 na povezavi: https://vimeo.com/showcase/def2020.

Znanstveni posvet Vidiki vizualne etnografije v Sloveniji, obogaten s filmskim programom, predstavlja 12 videoreferatov in prikazuje 12 filmskih enot. Katalog z izvlečki referatov in podrobnejšimi informacijami je dostopen v priponki.

Prireditev organizira ekipa Dnevi etnografskega filma Slovenskega etnološkega društva v sodelovanju z Inštitutom za slovensko narodopisje ZRC SAZU in Posavskim muzejem Brežice. Glavni pokrovitelj prireditve je Ministrstvo za kulturo RS, posebni pokrovitelj pa je Slovenska nacionalna komisija za UNESCO.

Datoteke